KONST / Litografier / Färglitografi 17277320
nr 1727 7320
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
HC . Signerad, numrerad 20/20. Färglitografi, bildmått: 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm.
Utrop:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:34:05
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson